Kändude freesimine

Kändude freesimine

Kändude freesimismeetodi kasutamise miinused:

Sedasi eemaldatakse ainult kännu ülaosa. Alumine osa jääb maa sisse. Juhul, kui kavatsete külvata muru või teha lillepeenraid kännu kohale sobib teile põhimõtteliselt kändude freesimismeetod, kuid see on ajutine lahendus,alumine osa mulda jättes hakkavad juured mädanema ja 3-5 aasta pärast tekib selle kohale süvend (juur mädaneb) või allesjäänud juur hakkab jälle andma noori võrseid.Juhul kui plaanite sellesse kohta istutada viljapuu, kaevata kommunikatsioonide jaoks kraavi või teha maja vundament, siis kändude freesimismeetod teie jaoks ei toimi, siis peate tegelema nende eemaldamisega täiesti iseseisvalt kangi ja labida abil või mehhaniseeritud viisil.

Kändude freesimine on keeruline ja kulukas kui pinnas on kivine ( mis pole Eestis haruldane).Freesimiskettad on kulukad ja kulukad kiiresti.

Kännu freesimismeetodi kasutamisel oleme teie jaoks välja toonud mõned puudused, kõige põhjalikuma teabe otsimine on aega nõudev ülesanne, loodetavasti saime teid vähemalt natuke aidata. Lugupidamisega Aseni meeskond.

Muud osutatud teenused