Okste vastuvõtt

Okste vastuvõtt

Meie ettevõte Asen OÜ võtab vastu puuoksi tasuta aadressil Betooni 30 Tallinnas. Samuti võtame vastu tasuta keemiliselt töötlemata puitu ja kilet. Te võite meilt tellida transpordi puuokste,ehitusjäätmete ära veoks:

  •  Keskmine kraanaga konteineri (mahuga 30 kuupmeetrit) hind Tallinnas on 80.00 kuni 90.00 eurot.
  •  Konteineri (mahuga 15 kuni 30 kuupmeetrit) hind Tallinnas 90.00 eurot.
  •  Kaubiku rent koos laadijatega (hind kokkuleppel).
  •  Kaubiku rent koos juhiga( hind kokkuleppel).

Krundi puhastamine puudest ja põõsastest on keeruline töö selle probleemiga seisab silmitsi varem või hiljem iga Tallinna ja Harjumaa maa omanik.Näiteks on vaja maha võtta mõni haige puu või valmistada ette krunt ehituseks.Hiljem on vaja krunt puhastada okstest ja muust puude maha võtmisega kaasnevast prahist,neid ei saa lihtsalt vedelema jätta ega põletada selleks on vaja jäägid utilseerida.Puu okste kärpimisega tuleb tegeleda vähemalt kord aastas,sellega tekib probleem

kuhu panna oksad misa maha sai võetud selleks saate tellida meilt transpordiks konteineri,rentida kaubiku koos laadijatega või koos juhiga ja konteineri kraanaga lahendusi on palju.Meie võtame vastu tasuta oksi,töötlematta puitu ning kaubaaluseid. Tasuta okste,äravedu,Aiajäätmete vastuvõtt,Haljastusjäätmete vastuvõtt,Puude utiliseerimine,Aiajäätmete äravedu.

Puuokste ringlusse võtt läbi meie on ökonoomne ja tõhus lahendus.

Ootame Teid Tallinnas Betooni 30 ning vastame küsimustele telefonil 5538808.

Muud osutatud teenused